Hayatımızın büyük bir alanını kaplayan, yorgunluğumuzu attığımız evimizin, işyerimizin, odalarımızın en kıymetli eşyası olan koltuklarımız… Severek, beğenerek konforlu olduğuna inandığımız koltuklar, zaman geçtikçe eskimeye, kırılmaya, çökmeye deforme olmaya başlar. Sürekli oturulan yerde çökmeler oluşur, hatta zamanla kumaş üzerinde lekeler, yırtılmalar da görülür. Dış görüntü çok önemli olmakla birlikte, asıl olan iskelet kırılmasıdır. Zarar gören iskelet, zamanla dış görüntüyü de etkilemeye başlar. İşte bu noktada bizler, her türlü koltuk tamirini en güvenilir ve hızlı şekilde yapmaktayız.

Kırılan iskelet tamiri, kumaş değişimi ve ek olarak bütün ihtiyaçlarınızı işinin ehli ustalarımız tarafından karşılıyoruz. İskelet probleminiz olmasa da bile sünger çökmesi yaşanan koltuklarınızın da yapılmasını istiyorsanız, koltuklarınızı ustalarımızın ellerine bırakmanız yeterlidir. Şayet iskelette sorun var ise, iskeleti değiştirilen koltukların komple sökülmesiyle işe başlanır, önceki kaplama ve süngerler sökülür. Koltukların, iskeleti sağlamlaştırıldıktan sonra kolon yenilemesi yapılır. Süngerler yeni yapılmış iskelete monte edilir, bütün bu işlemlerin ardından yeni seçtiğiniz kumaşlar dikime hazır hale getirilir, bu kısımda eski kumaşlarınız ise yeniler için öncü konumuna gelir, onların boyut ve şekillerine göre yeni kumaşlarınız düzenlenir.

Yalnız aralarında bulunan tek farkı şöyle açıklayabiliriz, eski kumaşlarınız gerilmekten dolayı daha da bollaşmış olabilir, bir diğer ihtimalle de yeni dikilen kumaşlar fazla sert gelebilir, bu zamanla yerine oturacaktır. Çıkan kalıpların koltuklarınıza kesinkes uyacağına garanti verebiliriz, mükemmel işçilikle koltuklarınız ilk halinden daha da iyi bir görüntüye kavuşacaktır. İyi bir malzeme seçimi yaparsanız, işçiliğimizle beraber uzunca bir süre deformeye uğramayacaktır. İyi bir kumaş seçimi, sizin avantajınıza olacaktır ve koltuk döşemelerinizin ömrünü uzatacaktır. Yalnızca ev koltukları için değil, aynı zamanda sandalye koltukları da tamir edilmektedir.

Çamlıca Mahallesi Koltuk Tamiri ile Koltuk tamiri, koltuk kaplama, sandalye tamiri, sandalye kaplama, koltuk cilası ve renk değişimleri, koltuk süngerleri ve aksesuar değişimleri de yapılmaktadır. Bunlar dışında özel ölçü koltukları da yapılmaktadır. Hastane, okul, berber, otel, restoran, tekli koltuk, televizyon koltuğu, minder dikimi de yapılmaktadır. Şayet koltuklarınızdan memnunsanız, yalnızca kendinize bir yenilik bir heyecan katmak istiyorsanız yalnızca minderlerinizi de yenileme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:32:04
BU ÜRÜNÜ 521 KİŞİ İNCELEDİ