facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Hayatımızın büyük bir alanını kaplayan, yorgunluğumuzu attığımız evimizin, işyerimizin, odalarımızın en kıymetli eşyası olan koltuklarımız… Severek, beğenerek konforlu olduğuna inandığımız koltuklar, zaman geçtikçe eskimeye, kırılmaya, çökmeye deforme olmaya başlar. Sürekli oturulan yerde çökmeler oluşur, hatta zamanla kumaş üzerinde lekeler, yırtılmalar da görülür. Dış görüntü çok önemli olmakla birlikte, asıl olan iskelet kırılmasıdır. Zarar gören iskelet, zamanla dış görüntüyü de etkilemeye başlar. İşte bu noktada bizler, her türlü koltuk tamirini en güvenilir ve hızlı şekilde yapmaktayız.

Kırılan iskelet tamiri, kumaş değişimi ve ek olarak bütün ihtiyaçlarınızı işinin ehli ustalarımız tarafından karşılıyoruz. İskelet probleminiz olmasa da bile sünger çökmesi yaşanan koltuklarınızın da yapılmasını istiyorsanız, koltuklarınızı ustalarımızın ellerine bırakmanız yeterlidir. Şayet iskelette sorun var ise, iskeleti değiştirilen koltukların komple sökülmesiyle işe başlanır, önceki kaplama ve süngerler sökülür. Koltukların, iskeleti sağlamlaştırıldıktan sonra kolon yenilemesi yapılır. Süngerler yeni yapılmış iskelete monte edilir, bütün bu işlemlerin ardından yeni seçtiğiniz kumaşlar dikime hazır hale getirilir, bu kısımda eski kumaşlarınız ise yeniler için öncü konumuna gelir, onların boyut ve şekillerine göre yeni kumaşlarınız düzenlenir.

Yalnız aralarında bulunan tek farkı şöyle açıklayabiliriz, eski kumaşlarınız gerilmekten dolayı daha da bollaşmış olabilir, bir diğer ihtimalle de yeni dikilen kumaşlar fazla sert gelebilir, bu zamanla yerine oturacaktır. Çıkan kalıpların koltuklarınıza kesinkes uyacağına garanti verebiliriz, mükemmel işçilikle koltuklarınız ilk halinden daha da iyi bir görüntüye kavuşacaktır. İyi bir malzeme seçimi yaparsanız, işçiliğimizle beraber uzunca bir süre deformeye uğramayacaktır. İyi bir kumaş seçimi, sizin avantajınıza olacaktır ve koltuk döşemelerinizin ömrünü uzatacaktır. Yalnızca ev koltukları için değil, aynı zamanda sandalye koltukları da tamir edilmektedir.

Çamlıca Mahallesi Koltuk Tamiri ile Koltuk tamiri, koltuk kaplama, sandalye tamiri, sandalye kaplama, koltuk cilası ve renk değişimleri, koltuk süngerleri ve aksesuar değişimleri de yapılmaktadır. Bunlar dışında özel ölçü koltukları da yapılmaktadır. Hastane, okul, berber, otel, restoran, tekli koltuk, televizyon koltuğu, minder dikimi de yapılmaktadır. Şayet koltuklarınızdan memnunsanız, yalnızca kendinize bir yenilik bir heyecan katmak istiyorsanız yalnızca minderlerinizi de yenileme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:32:04
BU ÜRÜNÜ 810 KİŞİ İNCELEDİ