Hayatımızın büyük bir alanını kaplayan, yorgunluğumuzu attığımız evimizin, işyerimizin, odalarımızın en kıymetli eşyası olan koltuklarımız… Severek, beğenerek konforlu olduğuna inandığımız koltuklar, zaman geçtikçe eskimeye, kırılmaya, çökmeye deforme olmaya başlar. Sürekli oturulan yerde çökmeler oluşur, hatta zamanla kumaş üzerinde lekeler, yırtılmalar da görülür. Dış görüntü çok önemli olmakla birlikte, asıl olan iskelet kırılmasıdır. Zarar gören iskelet, zamanla dış görüntüyü de etkilemeye başlar. İşte bu noktada bizler, her türlü koltuk tamirini en güvenilir ve hızlı şekilde yapmaktayız.

Kırılan iskelet tamiri, kumaş değişimi ve ek olarak bütün ihtiyaçlarınızı işinin ehli ustalarımız tarafından karşılıyoruz. İskelet probleminiz olmasa da bile sünger çökmesi yaşanan koltuklarınızın da yapılmasını istiyorsanız, koltuklarınızı ustalarımızın ellerine bırakmanız yeterlidir. Şayet iskelette sorun var ise, iskeleti değiştirilen koltukların komple sökülmesiyle işe başlanır, önceki kaplama ve süngerler sökülür. Koltukların, iskeleti sağlamlaştırıldıktan sonra kolon yenilemesi yapılır. Süngerler yeni yapılmış iskelete monte edilir, bütün bu işlemlerin ardından yeni seçtiğiniz kumaşlar dikime hazır hale getirilir, bu kısımda eski kumaşlarınız ise yeniler için öncü konumuna gelir, onların boyut ve şekillerine göre yeni kumaşlarınız düzenlenir.

Yalnız aralarında bulunan tek farkı şöyle açıklayabiliriz, eski kumaşlarınız gerilmekten dolayı daha da bollaşmış olabilir, bir diğer ihtimalle de yeni dikilen kumaşlar fazla sert gelebilir, bu zamanla yerine oturacaktır. Çıkan kalıpların koltuklarınıza kesinkes uyacağına garanti verebiliriz, mükemmel işçilikle koltuklarınız ilk halinden daha da iyi bir görüntüye kavuşacaktır. İyi bir malzeme seçimi yaparsanız, işçiliğimizle beraber uzunca bir süre deformeye uğramayacaktır. İyi bir kumaş seçimi, sizin avantajınıza olacaktır ve koltuk döşemelerinizin ömrünü uzatacaktır. Yalnızca ev koltukları için değil, aynı zamanda sandalye koltukları da tamir edilmektedir.

Çamlıca Mahallesi Koltuk Tamiri ile Koltuk tamiri, koltuk kaplama, sandalye tamiri, sandalye kaplama, koltuk cilası ve renk değişimleri, koltuk süngerleri ve aksesuar değişimleri de yapılmaktadır. Bunlar dışında özel ölçü koltukları da yapılmaktadır. Hastane, okul, berber, otel, restoran, tekli koltuk, televizyon koltuğu, minder dikimi de yapılmaktadır. Şayet koltuklarınızdan memnunsanız, yalnızca kendinize bir yenilik bir heyecan katmak istiyorsanız yalnızca minderlerinizi de yenileme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:32:04
BU ÜRÜNÜ 545 KİŞİ İNCELEDİ