facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilya mağazalarından aldığınız mobilyalarınız eskidiğinden yeniden koltuk takımı veya yeni mobilyalar almak oldukça maliyetlidir. Koltuklarınızın modelleri de eski olabilir. Yeni modern mobilya modelleri almak yerine koltuk yüzü değişimi yaparak hem ekonomiden tasarruf eder hem de kolayca mobilyalarınızı yenilersiniz. Mobilya iskeletlerinizde eğer ufak sorunlar varsa koltuk tamiri ile de mobilyalarınızı yeniymiş gibi kullanabilirsiniz. Bu ekonomik değişim işlemi ile modern koltuk döşeme de yaparsanız yepyeni, tarz koltuklara sahip olursunuz.

İstanbul Çamlıca bölgesinde de hem modern koltuk döşeme ve koltuk yüzü değişimi işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Eskimiş, yıpranmış mobilyalarınızın döşeme değişiklikleri yanında mobilya iskeletlerinizde meydana gelebilecek hasarları da koltuk tamiri ustalığıyla yenisi gibi sağlam bir hale getirmekteyiz. Koltuklarınızda kullanacağınız kumaş seçimlerini sizler yapacaksınız. Kaliteli ve farklı renk, konsept ve tasarımdaki birçok modelden zevkinize en uygununu seçebilirsiniz. Yapılacak döşeme değişikliği ile birlikte hem koltuklarınız yenilenecektir hem de koltuklarınızın kullanım ömrü uzayacaktır. Göz alıcı modern döşeme seçenekleri yanında daha klasik ve eski tip model döşeme modelleri de mevcuttur. Sizler burada zevkinize ve evinizin dekoruna göre hareket etmenin yanında kullanılacak kumaşın türüne göre de tercih yapmalısınız. Terleme yapmayan, kaliteli kumaşların yanında kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü döşeme kumaşlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızda yapacağınız döşeme değişikliği ile birlikte mobilya iskeletlerinde veya kol ve kolçaklarında meydana gelen hasarları da ufak tamirlerle eski haline getirmek mümkündür.

Tüm koltuk yüzü değişimi işlemlerini kaliteli, güvenilir ve kullanım ömrü uzun olacak şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Üstelik İstanbul ilinde Çamlıca’da da tüm modern koltuk döşeme uygulamalarını bizlere yaptırabilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın ebatsal ölçüleri değerlendirilmeli, ölçülere göre döşeme kumaşları arasından sizlerin seçeceği modelleri seçerek döşeme değişikliği işlemi yapılmaktadır. Üstelik döşeme yenileme işlemi sırasında belki de sizler tarafından da fark edilmemiş olan mobilya iskeletlerindeki hasarlar da görülür. Bu hasarlar da koltuk tamiri işlemi ile kolayca giderilmektedir. Eskimiş koltuklarınızı ve oturma grubu mobilyalarınızı yenileyerek alacağınız maddi yükü, koltuklarınızın tamiri ve döşeme kumaşlarının değişimi ile hafifletebilir ve mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:08:51
BU ÜRÜNÜ 1285 KİŞİ İNCELEDİ