Mobilya mağazalarından aldığınız mobilyalarınız eskidiğinden yeniden koltuk takımı veya yeni mobilyalar almak oldukça maliyetlidir. Koltuklarınızın modelleri de eski olabilir. Yeni modern mobilya modelleri almak yerine koltuk yüzü değişimi yaparak hem ekonomiden tasarruf eder hem de kolayca mobilyalarınızı yenilersiniz. Mobilya iskeletlerinizde eğer ufak sorunlar varsa koltuk tamiri ile de mobilyalarınızı yeniymiş gibi kullanabilirsiniz. Bu ekonomik değişim işlemi ile modern koltuk döşeme de yaparsanız yepyeni, tarz koltuklara sahip olursunuz.

İstanbul Çamlıca bölgesinde de hem modern koltuk döşeme ve koltuk yüzü değişimi işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Eskimiş, yıpranmış mobilyalarınızın döşeme değişiklikleri yanında mobilya iskeletlerinizde meydana gelebilecek hasarları da koltuk tamiri ustalığıyla yenisi gibi sağlam bir hale getirmekteyiz. Koltuklarınızda kullanacağınız kumaş seçimlerini sizler yapacaksınız. Kaliteli ve farklı renk, konsept ve tasarımdaki birçok modelden zevkinize en uygununu seçebilirsiniz. Yapılacak döşeme değişikliği ile birlikte hem koltuklarınız yenilenecektir hem de koltuklarınızın kullanım ömrü uzayacaktır. Göz alıcı modern döşeme seçenekleri yanında daha klasik ve eski tip model döşeme modelleri de mevcuttur. Sizler burada zevkinize ve evinizin dekoruna göre hareket etmenin yanında kullanılacak kumaşın türüne göre de tercih yapmalısınız. Terleme yapmayan, kaliteli kumaşların yanında kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü döşeme kumaşlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızda yapacağınız döşeme değişikliği ile birlikte mobilya iskeletlerinde veya kol ve kolçaklarında meydana gelen hasarları da ufak tamirlerle eski haline getirmek mümkündür.

Tüm koltuk yüzü değişimi işlemlerini kaliteli, güvenilir ve kullanım ömrü uzun olacak şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Üstelik İstanbul ilinde Çamlıca’da da tüm modern koltuk döşeme uygulamalarını bizlere yaptırabilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın ebatsal ölçüleri değerlendirilmeli, ölçülere göre döşeme kumaşları arasından sizlerin seçeceği modelleri seçerek döşeme değişikliği işlemi yapılmaktadır. Üstelik döşeme yenileme işlemi sırasında belki de sizler tarafından da fark edilmemiş olan mobilya iskeletlerindeki hasarlar da görülür. Bu hasarlar da koltuk tamiri işlemi ile kolayca giderilmektedir. Eskimiş koltuklarınızı ve oturma grubu mobilyalarınızı yenileyerek alacağınız maddi yükü, koltuklarınızın tamiri ve döşeme kumaşlarının değişimi ile hafifletebilir ve mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:08:51
BU ÜRÜNÜ 782 KİŞİ İNCELEDİ