Mobilya mağazalarından aldığınız mobilyalarınız eskidiğinden yeniden koltuk takımı veya yeni mobilyalar almak oldukça maliyetlidir. Koltuklarınızın modelleri de eski olabilir. Yeni modern mobilya modelleri almak yerine koltuk yüzü değişimi yaparak hem ekonomiden tasarruf eder hem de kolayca mobilyalarınızı yenilersiniz. Mobilya iskeletlerinizde eğer ufak sorunlar varsa koltuk tamiri ile de mobilyalarınızı yeniymiş gibi kullanabilirsiniz. Bu ekonomik değişim işlemi ile modern koltuk döşeme de yaparsanız yepyeni, tarz koltuklara sahip olursunuz.

İstanbul Çamlıca bölgesinde de hem modern koltuk döşeme ve koltuk yüzü değişimi işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Eskimiş, yıpranmış mobilyalarınızın döşeme değişiklikleri yanında mobilya iskeletlerinizde meydana gelebilecek hasarları da koltuk tamiri ustalığıyla yenisi gibi sağlam bir hale getirmekteyiz. Koltuklarınızda kullanacağınız kumaş seçimlerini sizler yapacaksınız. Kaliteli ve farklı renk, konsept ve tasarımdaki birçok modelden zevkinize en uygununu seçebilirsiniz. Yapılacak döşeme değişikliği ile birlikte hem koltuklarınız yenilenecektir hem de koltuklarınızın kullanım ömrü uzayacaktır. Göz alıcı modern döşeme seçenekleri yanında daha klasik ve eski tip model döşeme modelleri de mevcuttur. Sizler burada zevkinize ve evinizin dekoruna göre hareket etmenin yanında kullanılacak kumaşın türüne göre de tercih yapmalısınız. Terleme yapmayan, kaliteli kumaşların yanında kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü döşeme kumaşlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızda yapacağınız döşeme değişikliği ile birlikte mobilya iskeletlerinde veya kol ve kolçaklarında meydana gelen hasarları da ufak tamirlerle eski haline getirmek mümkündür.

Tüm koltuk yüzü değişimi işlemlerini kaliteli, güvenilir ve kullanım ömrü uzun olacak şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Üstelik İstanbul ilinde Çamlıca’da da tüm modern koltuk döşeme uygulamalarını bizlere yaptırabilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın ebatsal ölçüleri değerlendirilmeli, ölçülere göre döşeme kumaşları arasından sizlerin seçeceği modelleri seçerek döşeme değişikliği işlemi yapılmaktadır. Üstelik döşeme yenileme işlemi sırasında belki de sizler tarafından da fark edilmemiş olan mobilya iskeletlerindeki hasarlar da görülür. Bu hasarlar da koltuk tamiri işlemi ile kolayca giderilmektedir. Eskimiş koltuklarınızı ve oturma grubu mobilyalarınızı yenileyerek alacağınız maddi yükü, koltuklarınızın tamiri ve döşeme kumaşlarının değişimi ile hafifletebilir ve mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:08:51
BU ÜRÜNÜ 740 KİŞİ İNCELEDİ