Koltuğun yaşam alanları için önemi büyük. Yorgun bir günün ardından evimizde dinlemek için seçtiğimiz yer koltuklar. Misafirlerimizi ağırlarken onları rahat ettirmek için evimizin en rahat koltuğunu öneriyoruz. Tatil günlerimizde zamanımızın büyük çoğunluğu koltuklarımızın üzerinde geçiyor. Hatta koltuklarımızla duygusal bağımız o kadar yoğun ki uzun süre eve gelmediğimiz de onları özlediğimiz bile söylenebilir. Durum böyleyken, kullanım nedeniyle koltuklarımız eskiyip, yıpranabiliyor veya kirlenebiliyor. Bu gerçekleştiğinde koltuk sahiplerinin ilk aklına gelen koltuklarını değiştirmek oluyor. Nereden bakılırsa bakılsın yalnızca kirlendi ve yıprandığı diye koltukları değiştirme yoluna gitmek çok masraflı ve gereksiz bir çözüm. Üstelik bir o kadar da verimsiz zira yeni alınan koltukların da kullanım nedeniyle eskilerinin durumuna gelmesi çok fazla zaman almıyor. Oysa eski koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kazandıracak çok daha pratik ve maliyetsiz bir seçenek var; koltuk tamiri.

Yaşam alanlarımızda kullandığımız koltukların büyük çoğunluğu, döşeme koltuk olarak tabir edilen, ahşap veya metal iskelet üzerine kumaş kaplanmış koltuklar. Dolayısıyla koltuklarımızın yüzleri yıprandığında değiştirmemiz gereken aslında koltuğun bütünü değil. Yalnızca yıpranan yerlerini tamir ettirerek veya koltuk yüzlerini tamamen değiştirerek eski koltuklarımızı kullanmaya devam etmemiz mümkün. Döşeme değişimi yapıldıktan sonra koltuklarınız görünümüyle, yeni satın alınmış bir koltuktan farksız olacaktır. İşin özünde yeni koltukların tasarımı da hali hazırda mevcut iskeletlerin üzerine yeni kaplamalar yapılarak yapılmaktadır. Koltuğu iskelet yapısı herhangi biri değişkenlik göstermemekte, yalnızca kumaş tasarımları yeni trendler doğrultusunda yenilenmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Caferağa Mahallesinde koltuk tamiri ve döşeme değişimi hizmetini yılların getirdiği tecrübe, uzmanlık ve profesyonellikle veren firmamız, koltuklarınızı uygun maliyetlerle, eski ve yıpranmış yapısından arındırarak, koltuklarınıza yepyeni bir yüz kazandırmaktadır. En son moda akımlarını yansıtan mobilya döşeme kumaşları arasından yapacağınız seçimin ardından, koltuklarınızın ölçüsü alınmakta, atölyemize alınan koltuklar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak seçtiğiniz kumaşlarla yeniden kaplanmaktadır. Üstelik kumaş seçimi aşamasında, en çok tercih edilen kumaşlar, farklı tarzlara hitap eden kumaş türleri, kirlenmeye ve ışık nedeniyle solmaya en dayanıklı kumaş renk ve desenleri hakkında da ekiplerimizden destek ve tavsiye alabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28.10.2016 12:00:50
BU ÜRÜNÜ 861 KİŞİ İNCELEDİ