facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuğun yaşam alanları için önemi büyük. Yorgun bir günün ardından evimizde dinlemek için seçtiğimiz yer koltuklar. Misafirlerimizi ağırlarken onları rahat ettirmek için evimizin en rahat koltuğunu öneriyoruz. Tatil günlerimizde zamanımızın büyük çoğunluğu koltuklarımızın üzerinde geçiyor. Hatta koltuklarımızla duygusal bağımız o kadar yoğun ki uzun süre eve gelmediğimiz de onları özlediğimiz bile söylenebilir. Durum böyleyken, kullanım nedeniyle koltuklarımız eskiyip, yıpranabiliyor veya kirlenebiliyor. Bu gerçekleştiğinde koltuk sahiplerinin ilk aklına gelen koltuklarını değiştirmek oluyor. Nereden bakılırsa bakılsın yalnızca kirlendi ve yıprandığı diye koltukları değiştirme yoluna gitmek çok masraflı ve gereksiz bir çözüm. Üstelik bir o kadar da verimsiz zira yeni alınan koltukların da kullanım nedeniyle eskilerinin durumuna gelmesi çok fazla zaman almıyor. Oysa eski koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kazandıracak çok daha pratik ve maliyetsiz bir seçenek var; koltuk tamiri.

Yaşam alanlarımızda kullandığımız koltukların büyük çoğunluğu, döşeme koltuk olarak tabir edilen, ahşap veya metal iskelet üzerine kumaş kaplanmış koltuklar. Dolayısıyla koltuklarımızın yüzleri yıprandığında değiştirmemiz gereken aslında koltuğun bütünü değil. Yalnızca yıpranan yerlerini tamir ettirerek veya koltuk yüzlerini tamamen değiştirerek eski koltuklarımızı kullanmaya devam etmemiz mümkün. Döşeme değişimi yapıldıktan sonra koltuklarınız görünümüyle, yeni satın alınmış bir koltuktan farksız olacaktır. İşin özünde yeni koltukların tasarımı da hali hazırda mevcut iskeletlerin üzerine yeni kaplamalar yapılarak yapılmaktadır. Koltuğu iskelet yapısı herhangi biri değişkenlik göstermemekte, yalnızca kumaş tasarımları yeni trendler doğrultusunda yenilenmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Caferağa Mahallesinde koltuk tamiri ve döşeme değişimi hizmetini yılların getirdiği tecrübe, uzmanlık ve profesyonellikle veren firmamız, koltuklarınızı uygun maliyetlerle, eski ve yıpranmış yapısından arındırarak, koltuklarınıza yepyeni bir yüz kazandırmaktadır. En son moda akımlarını yansıtan mobilya döşeme kumaşları arasından yapacağınız seçimin ardından, koltuklarınızın ölçüsü alınmakta, atölyemize alınan koltuklar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak seçtiğiniz kumaşlarla yeniden kaplanmaktadır. Üstelik kumaş seçimi aşamasında, en çok tercih edilen kumaşlar, farklı tarzlara hitap eden kumaş türleri, kirlenmeye ve ışık nedeniyle solmaya en dayanıklı kumaş renk ve desenleri hakkında da ekiplerimizden destek ve tavsiye alabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28.10.2016 12:00:50
BU ÜRÜNÜ 951 KİŞİ İNCELEDİ