Koltuğun yaşam alanları için önemi büyük. Yorgun bir günün ardından evimizde dinlemek için seçtiğimiz yer koltuklar. Misafirlerimizi ağırlarken onları rahat ettirmek için evimizin en rahat koltuğunu öneriyoruz. Tatil günlerimizde zamanımızın büyük çoğunluğu koltuklarımızın üzerinde geçiyor. Hatta koltuklarımızla duygusal bağımız o kadar yoğun ki uzun süre eve gelmediğimiz de onları özlediğimiz bile söylenebilir. Durum böyleyken, kullanım nedeniyle koltuklarımız eskiyip, yıpranabiliyor veya kirlenebiliyor. Bu gerçekleştiğinde koltuk sahiplerinin ilk aklına gelen koltuklarını değiştirmek oluyor. Nereden bakılırsa bakılsın yalnızca kirlendi ve yıprandığı diye koltukları değiştirme yoluna gitmek çok masraflı ve gereksiz bir çözüm. Üstelik bir o kadar da verimsiz zira yeni alınan koltukların da kullanım nedeniyle eskilerinin durumuna gelmesi çok fazla zaman almıyor. Oysa eski koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kazandıracak çok daha pratik ve maliyetsiz bir seçenek var; koltuk tamiri.

Yaşam alanlarımızda kullandığımız koltukların büyük çoğunluğu, döşeme koltuk olarak tabir edilen, ahşap veya metal iskelet üzerine kumaş kaplanmış koltuklar. Dolayısıyla koltuklarımızın yüzleri yıprandığında değiştirmemiz gereken aslında koltuğun bütünü değil. Yalnızca yıpranan yerlerini tamir ettirerek veya koltuk yüzlerini tamamen değiştirerek eski koltuklarımızı kullanmaya devam etmemiz mümkün. Döşeme değişimi yapıldıktan sonra koltuklarınız görünümüyle, yeni satın alınmış bir koltuktan farksız olacaktır. İşin özünde yeni koltukların tasarımı da hali hazırda mevcut iskeletlerin üzerine yeni kaplamalar yapılarak yapılmaktadır. Koltuğu iskelet yapısı herhangi biri değişkenlik göstermemekte, yalnızca kumaş tasarımları yeni trendler doğrultusunda yenilenmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Caferağa Mahallesinde koltuk tamiri ve döşeme değişimi hizmetini yılların getirdiği tecrübe, uzmanlık ve profesyonellikle veren firmamız, koltuklarınızı uygun maliyetlerle, eski ve yıpranmış yapısından arındırarak, koltuklarınıza yepyeni bir yüz kazandırmaktadır. En son moda akımlarını yansıtan mobilya döşeme kumaşları arasından yapacağınız seçimin ardından, koltuklarınızın ölçüsü alınmakta, atölyemize alınan koltuklar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak seçtiğiniz kumaşlarla yeniden kaplanmaktadır. Üstelik kumaş seçimi aşamasında, en çok tercih edilen kumaşlar, farklı tarzlara hitap eden kumaş türleri, kirlenmeye ve ışık nedeniyle solmaya en dayanıklı kumaş renk ve desenleri hakkında da ekiplerimizden destek ve tavsiye alabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28.10.2016 12:00:50
BU ÜRÜNÜ 894 KİŞİ İNCELEDİ