facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuğun yaşam alanları için önemi büyük. Yorgun bir günün ardından evimizde dinlemek için seçtiğimiz yer koltuklar. Misafirlerimizi ağırlarken onları rahat ettirmek için evimizin en rahat koltuğunu öneriyoruz. Tatil günlerimizde zamanımızın büyük çoğunluğu koltuklarımızın üzerinde geçiyor. Hatta koltuklarımızla duygusal bağımız o kadar yoğun ki uzun süre eve gelmediğimiz de onları özlediğimiz bile söylenebilir. Durum böyleyken, kullanım nedeniyle koltuklarımız eskiyip, yıpranabiliyor veya kirlenebiliyor. Bu gerçekleştiğinde koltuk sahiplerinin ilk aklına gelen koltuklarını değiştirmek oluyor. Nereden bakılırsa bakılsın yalnızca kirlendi ve yıprandığı diye koltukları değiştirme yoluna gitmek çok masraflı ve gereksiz bir çözüm. Üstelik bir o kadar da verimsiz zira yeni alınan koltukların da kullanım nedeniyle eskilerinin durumuna gelmesi çok fazla zaman almıyor. Oysa eski koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kazandıracak çok daha pratik ve maliyetsiz bir seçenek var; koltuk tamiri.

Yaşam alanlarımızda kullandığımız koltukların büyük çoğunluğu, döşeme koltuk olarak tabir edilen, ahşap veya metal iskelet üzerine kumaş kaplanmış koltuklar. Dolayısıyla koltuklarımızın yüzleri yıprandığında değiştirmemiz gereken aslında koltuğun bütünü değil. Yalnızca yıpranan yerlerini tamir ettirerek veya koltuk yüzlerini tamamen değiştirerek eski koltuklarımızı kullanmaya devam etmemiz mümkün. Döşeme değişimi yapıldıktan sonra koltuklarınız görünümüyle, yeni satın alınmış bir koltuktan farksız olacaktır. İşin özünde yeni koltukların tasarımı da hali hazırda mevcut iskeletlerin üzerine yeni kaplamalar yapılarak yapılmaktadır. Koltuğu iskelet yapısı herhangi biri değişkenlik göstermemekte, yalnızca kumaş tasarımları yeni trendler doğrultusunda yenilenmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Caferağa Mahallesinde koltuk tamiri ve döşeme değişimi hizmetini yılların getirdiği tecrübe, uzmanlık ve profesyonellikle veren firmamız, koltuklarınızı uygun maliyetlerle, eski ve yıpranmış yapısından arındırarak, koltuklarınıza yepyeni bir yüz kazandırmaktadır. En son moda akımlarını yansıtan mobilya döşeme kumaşları arasından yapacağınız seçimin ardından, koltuklarınızın ölçüsü alınmakta, atölyemize alınan koltuklar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak seçtiğiniz kumaşlarla yeniden kaplanmaktadır. Üstelik kumaş seçimi aşamasında, en çok tercih edilen kumaşlar, farklı tarzlara hitap eden kumaş türleri, kirlenmeye ve ışık nedeniyle solmaya en dayanıklı kumaş renk ve desenleri hakkında da ekiplerimizden destek ve tavsiye alabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28.10.2016 12:00:50
BU ÜRÜNÜ 1200 KİŞİ İNCELEDİ