facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Oturma odalarınızdaki koltuklarınız veya salonlarınızda bulunan koltuk takımlarınızdan sıkıldınız mı? Veya koltuklarınızın üzerindeki kumaş döşeme kirlendi, eskidi ya da yıprandı mı? Ne yapmanız gerekir sizce? Yeni bir mobilya, koltuk takımı almak mı daha mantıklı yoksa döşeme koltuk kumaşları içerisinden dilediğinizi seçerek yenilemek mi? Ekonomik ve kullanım rahatlığı açısından dilediğiniz kumaş modelleri arasından renk ve desen seçeneklerinin bol olduğu alternatiflerden birini seçerek koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemeniz daha mantıklı olacaktır.

Mobilyalarınızın, koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaş döşeme eskimesini yaşaması normaldir. Kirlenebilir ve yıpranabilir de, üstelik çocuklu evlerde bununla karşılaşmanız son derece normaldir. Ancak sizler bu noktada yeni bir koltuk veya koltuk takımı alarak büyük bir ekonomik yükün altına girersiniz. Bunun yerine kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek koltuklarınızın döşemesini değiştirmek size daha ekonomik ve pratik bir çözüm olarak sunulacaktır. Sadece koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarındaki eskime ve yıpranmalar sizi bu değişikliğe itmez. Ayrıca, koltuklarınızın modellerinden de sıkılabilirsiniz. Yepyeni bir mobilya takımı almak isterseniz, mobilya mağazaları size kısıtlı model ve oldukça pahalı bir alternatif sunacaktır. Oysa döşeme koltuk kumaşları oldukça fazla sayıda renge ve yüzlerce modele sahiptir. Bunların arasında dilediğiniz modeli, evinizin mobilya dekorasyonuna göre seçebilir ve koltuk ve koltuk takımlarınıza uygulatabilirsiniz. Bunun içinde İstanbul ve tüm semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ekibi ve yüzlerce çeşit koltuk döşeme kumaş modelleri ile hem koltuklarınızın değişimine katkıda bulunuyoruz hem de koltuklarınızın kullanım ömrünün artmasını sağlıyoruz. İstanbul’da tüm semtlerde olduğu gibi Caferağa bölgesinde de en güzel hizmeti sizlere vererek, koltuklarınızın döşeme değişikliğini güvenle yapmaktayız.

Döşeme koltuk kumaşları eskidiğinde öncelikle bunların koltuk veya koltuk takımlarınızdan sökümü yapılmaktadır. Sökümün ardından mobilyalarınızın iskelet halleri karşımıza çıkacaktır. Bunun bizlere ve sizlere sağladığı avantaj şudur; iskelet haldeki koltuk ve koltuk takımlarında hasarlar net şekilde görülür. Burada yapılacak koltuk tamiri ile koltuklarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından koltuklarınızın ölçümü yapılır ve sizlerin belirlediği kumaş modelleri arasından seçilen koltuk döşeme kumaşı, koltuklarınıza uygulanır. Böylelikle kumaş döşeme işlemi tamamlanır ve sizler uygun fiyatlarla, yepyeni koltuk takımlarına sahip olursunuz. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:12:39
BU ÜRÜNÜ 1148 KİŞİ İNCELEDİ