Oturma odalarınızdaki koltuklarınız veya salonlarınızda bulunan koltuk takımlarınızdan sıkıldınız mı? Veya koltuklarınızın üzerindeki kumaş döşeme kirlendi, eskidi ya da yıprandı mı? Ne yapmanız gerekir sizce? Yeni bir mobilya, koltuk takımı almak mı daha mantıklı yoksa döşeme koltuk kumaşları içerisinden dilediğinizi seçerek yenilemek mi? Ekonomik ve kullanım rahatlığı açısından dilediğiniz kumaş modelleri arasından renk ve desen seçeneklerinin bol olduğu alternatiflerden birini seçerek koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemeniz daha mantıklı olacaktır.

Mobilyalarınızın, koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaş döşeme eskimesini yaşaması normaldir. Kirlenebilir ve yıpranabilir de, üstelik çocuklu evlerde bununla karşılaşmanız son derece normaldir. Ancak sizler bu noktada yeni bir koltuk veya koltuk takımı alarak büyük bir ekonomik yükün altına girersiniz. Bunun yerine kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek koltuklarınızın döşemesini değiştirmek size daha ekonomik ve pratik bir çözüm olarak sunulacaktır. Sadece koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarındaki eskime ve yıpranmalar sizi bu değişikliğe itmez. Ayrıca, koltuklarınızın modellerinden de sıkılabilirsiniz. Yepyeni bir mobilya takımı almak isterseniz, mobilya mağazaları size kısıtlı model ve oldukça pahalı bir alternatif sunacaktır. Oysa döşeme koltuk kumaşları oldukça fazla sayıda renge ve yüzlerce modele sahiptir. Bunların arasında dilediğiniz modeli, evinizin mobilya dekorasyonuna göre seçebilir ve koltuk ve koltuk takımlarınıza uygulatabilirsiniz. Bunun içinde İstanbul ve tüm semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ekibi ve yüzlerce çeşit koltuk döşeme kumaş modelleri ile hem koltuklarınızın değişimine katkıda bulunuyoruz hem de koltuklarınızın kullanım ömrünün artmasını sağlıyoruz. İstanbul’da tüm semtlerde olduğu gibi Caferağa bölgesinde de en güzel hizmeti sizlere vererek, koltuklarınızın döşeme değişikliğini güvenle yapmaktayız.

Döşeme koltuk kumaşları eskidiğinde öncelikle bunların koltuk veya koltuk takımlarınızdan sökümü yapılmaktadır. Sökümün ardından mobilyalarınızın iskelet halleri karşımıza çıkacaktır. Bunun bizlere ve sizlere sağladığı avantaj şudur; iskelet haldeki koltuk ve koltuk takımlarında hasarlar net şekilde görülür. Burada yapılacak koltuk tamiri ile koltuklarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından koltuklarınızın ölçümü yapılır ve sizlerin belirlediği kumaş modelleri arasından seçilen koltuk döşeme kumaşı, koltuklarınıza uygulanır. Böylelikle kumaş döşeme işlemi tamamlanır ve sizler uygun fiyatlarla, yepyeni koltuk takımlarına sahip olursunuz. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:12:39
BU ÜRÜNÜ 736 KİŞİ İNCELEDİ