Oturma odalarınızdaki koltuklarınız veya salonlarınızda bulunan koltuk takımlarınızdan sıkıldınız mı? Veya koltuklarınızın üzerindeki kumaş döşeme kirlendi, eskidi ya da yıprandı mı? Ne yapmanız gerekir sizce? Yeni bir mobilya, koltuk takımı almak mı daha mantıklı yoksa döşeme koltuk kumaşları içerisinden dilediğinizi seçerek yenilemek mi? Ekonomik ve kullanım rahatlığı açısından dilediğiniz kumaş modelleri arasından renk ve desen seçeneklerinin bol olduğu alternatiflerden birini seçerek koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemeniz daha mantıklı olacaktır.

Mobilyalarınızın, koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaş döşeme eskimesini yaşaması normaldir. Kirlenebilir ve yıpranabilir de, üstelik çocuklu evlerde bununla karşılaşmanız son derece normaldir. Ancak sizler bu noktada yeni bir koltuk veya koltuk takımı alarak büyük bir ekonomik yükün altına girersiniz. Bunun yerine kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek koltuklarınızın döşemesini değiştirmek size daha ekonomik ve pratik bir çözüm olarak sunulacaktır. Sadece koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarındaki eskime ve yıpranmalar sizi bu değişikliğe itmez. Ayrıca, koltuklarınızın modellerinden de sıkılabilirsiniz. Yepyeni bir mobilya takımı almak isterseniz, mobilya mağazaları size kısıtlı model ve oldukça pahalı bir alternatif sunacaktır. Oysa döşeme koltuk kumaşları oldukça fazla sayıda renge ve yüzlerce modele sahiptir. Bunların arasında dilediğiniz modeli, evinizin mobilya dekorasyonuna göre seçebilir ve koltuk ve koltuk takımlarınıza uygulatabilirsiniz. Bunun içinde İstanbul ve tüm semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ekibi ve yüzlerce çeşit koltuk döşeme kumaş modelleri ile hem koltuklarınızın değişimine katkıda bulunuyoruz hem de koltuklarınızın kullanım ömrünün artmasını sağlıyoruz. İstanbul’da tüm semtlerde olduğu gibi Caferağa bölgesinde de en güzel hizmeti sizlere vererek, koltuklarınızın döşeme değişikliğini güvenle yapmaktayız.

Döşeme koltuk kumaşları eskidiğinde öncelikle bunların koltuk veya koltuk takımlarınızdan sökümü yapılmaktadır. Sökümün ardından mobilyalarınızın iskelet halleri karşımıza çıkacaktır. Bunun bizlere ve sizlere sağladığı avantaj şudur; iskelet haldeki koltuk ve koltuk takımlarında hasarlar net şekilde görülür. Burada yapılacak koltuk tamiri ile koltuklarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından koltuklarınızın ölçümü yapılır ve sizlerin belirlediği kumaş modelleri arasından seçilen koltuk döşeme kumaşı, koltuklarınıza uygulanır. Böylelikle kumaş döşeme işlemi tamamlanır ve sizler uygun fiyatlarla, yepyeni koltuk takımlarına sahip olursunuz. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:12:39
BU ÜRÜNÜ 761 KİŞİ İNCELEDİ