facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Yıpranan ve eskiyen koltuklarınızın atılması yerine tamir edilmesi taraftarı olanlardansanız, Caddebostan koltuk tamiri tüm koltuk tamiri işlerini sizin için gerçekleştiriyor. Eski koltuklarından sıkılan ve artık evinde ya da ofisinde yenilik peşinde olan kişiler için en ideal koltuk tamiri hizmetini sunan Caddebostan koltuk tamiri, sizin zevkinize en uygun koltuk kumaşları ile eski koltuklarınızı yepyeni bir görünüme ulaştırıyor. Mobilyalarınızı yeni ve modern kumaşlar ile yeni baştan döşeyerek sanki yeni satın alınmış bir koltuk görüntüsüne ulaştıran Caddebostan koltuk tamiri, özellikle ev eşyalarından sıkça sıkılan kadınların arzularına cevap veriyor. Maddi olarak bütçenizi yormadan evinize yeni bir soluk kazandırmayı amaçlayan koltuk tamiri firması, koltuklarınız üzerinde oluşan aşınmaların tamirini de gerçekleştirebiliyor.

En son çıkan leke tutmayan mobilya döşeme kumaşları ile eski koltuklarınızı kaplatarak, evinizde çok farklı rüzgarların esmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul’un her yerinde ve her semtinde koltuk tamiri hizmeti veren firma, Caddebostan ve çevresinde de koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunmaktadır. Sizi yormadan tüm koltuk tamiri ihtiyaçlarınızı itina ile karşılayan Caddebostan koltuk tamiri, eski tarzından sıkılan ve yenilik arayışında olan insanların da öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Evinin kasvetli ve sıkıcı olduğu kanısında olan kişiler, tüm koltuklarını yenilenen zevklerine göre döşemelik kumaş ile yeniden kaplatarak sahip olmak istedikleri modern ve şık eve en kısa süre içerisinde erişebiliyor.

Siz de daha gösterişli, daha renkli, daha modern ve daha şık bir görünüme sahip olan mobilyaları evinizde görmek istiyorsanız, hemen Caddebostan koltuk tamiri firmasına ulaşarak zihninizde canlanan yenilikler için bir adım atabilirsiniz. Döşeme koltuk kumaşı ile yeniden kaplatacağınız koltuk, sandalye ve berjerlerinizi evinizin istediğiniz alanlarına yeniden konumlandırarak yeni mobilya almışsınız hissini yaşayabilirsiniz. Eski koltuklarını atmaya kıyamayan ya da koltukları eskimeden renginden ve dokusundan sıkılan kişiler için oldukça başarılı işlere imza atan Caddebostan koltuk tamiri, koltuklarınızda oluşan aşınma ve kırılma gibi problemleri de çözmektedir. Size en iyi koltuk tamiri ve koltuk döşeme hizmetini sunan firma, sadece Caddebostan değil İstanbul’un hatta Türkiye’nin hemen her yerinde hizmet vermektedir.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:06:38
BU ÜRÜNÜ 914 KİŞİ İNCELEDİ