Ev ya da ofis ortamı olsun yaşam alanlarınızda kullandığınız tüm eşyalar bir zaman sonra çeşitli yıpranma, solma ve aşınma gibi durumlarla karşı karşıya gelirler. Özellikle mobilyalar kapsamında bulunan koltuklarda bu eskime belirtileri çok net olarak gözlemlenebilmektedir. Evlerinizin dekorasyon ve görünüm açısından tamamlayıcı faktörü halini almış olan koltuklarınızın bu eskimiş görüntüden kurtulması için güvenilir ve alanında profesyonel olarak çalışan, koltuk tamiri hizmeti gerçekleştiren firmaları araştırırsınız. Bununla birlikte her koltuk aynı hammadde ve kumaştan yapılmadığı için hepsi farklı bir bakım ve onarım sürecine ihtiyaç duymaktadır. Bunun için de yenileme işlemini gerçekleştiren kişinin deneyimli ve alanında uzman olması gerekmektedir.

Mobilya restorasyon hizmeti dahilinde uzun zamandır hizmet veren firma, siz değerli müşterileri için de profesyonel yenileme ekibi ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile hizmetinize adaydır. Geçmişten bugüne birçok başarılı koltuk yenileme çalışmasına imza atan şirket, yaptığı bu işleri referans anlamında sizlere sunarak güvenilir ve başarılı olduğunu kanıtlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde hizmet veren firma, Bostancı bölgesinde de sizlere koltuk bakım-onarım hizmetlerini aktif olarak vermektedir. Ayrıca iş kalitesinin yanında kullandığı birinci sınıf bakım-onarım ürün ve malzemeleri ile farkını ortaya koyan firma, restorasyon çalışmaları sonucunda sizlere yepyeni bir görünüme ve konfora kavuşmuş koltuklar sunmayı garanti etmektedir.

Birçok başarılı işten sonra kendisine koyduğu hedefler doğrultusunda edindiği vizyon ve misyon ile her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışan firma, sizlere birinci sınıf koltuk tamiri hizmeti vermek için en üst düzey müşteri memnuniyeti sağlaması gerektiğini de bilmektedir. Bu açıdan koltuklarınız restorasyon aşamasında herhangi bir yeni koltuk döşeme hizmetine ihtiyaç duyduğu anda sizlere başvurularak istediğiniz kumaşlar seçilip ona göre tamir ve yenileme çalışmaları devam etmektedir. Bu konuda da çok zengin opsiyonlara sahip olabilirsiniz. Çok farklı desende ve türde kumaşlar arasından idealinize en yakın olanı seçerek tarzınızı ve stilinizi bu şekilde koltuklarınıza rahatlıkla yansıtmış olursunuz. Bu açıdan da firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:13:18
BU ÜRÜNÜ 820 KİŞİ İNCELEDİ