facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Ev ya da ofis ortamı olsun yaşam alanlarınızda kullandığınız tüm eşyalar bir zaman sonra çeşitli yıpranma, solma ve aşınma gibi durumlarla karşı karşıya gelirler. Özellikle mobilyalar kapsamında bulunan koltuklarda bu eskime belirtileri çok net olarak gözlemlenebilmektedir. Evlerinizin dekorasyon ve görünüm açısından tamamlayıcı faktörü halini almış olan koltuklarınızın bu eskimiş görüntüden kurtulması için güvenilir ve alanında profesyonel olarak çalışan, koltuk tamiri hizmeti gerçekleştiren firmaları araştırırsınız. Bununla birlikte her koltuk aynı hammadde ve kumaştan yapılmadığı için hepsi farklı bir bakım ve onarım sürecine ihtiyaç duymaktadır. Bunun için de yenileme işlemini gerçekleştiren kişinin deneyimli ve alanında uzman olması gerekmektedir.

Mobilya restorasyon hizmeti dahilinde uzun zamandır hizmet veren firma, siz değerli müşterileri için de profesyonel yenileme ekibi ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile hizmetinize adaydır. Geçmişten bugüne birçok başarılı koltuk yenileme çalışmasına imza atan şirket, yaptığı bu işleri referans anlamında sizlere sunarak güvenilir ve başarılı olduğunu kanıtlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde hizmet veren firma, Bostancı bölgesinde de sizlere koltuk bakım-onarım hizmetlerini aktif olarak vermektedir. Ayrıca iş kalitesinin yanında kullandığı birinci sınıf bakım-onarım ürün ve malzemeleri ile farkını ortaya koyan firma, restorasyon çalışmaları sonucunda sizlere yepyeni bir görünüme ve konfora kavuşmuş koltuklar sunmayı garanti etmektedir.

Birçok başarılı işten sonra kendisine koyduğu hedefler doğrultusunda edindiği vizyon ve misyon ile her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışan firma, sizlere birinci sınıf koltuk tamiri hizmeti vermek için en üst düzey müşteri memnuniyeti sağlaması gerektiğini de bilmektedir. Bu açıdan koltuklarınız restorasyon aşamasında herhangi bir yeni koltuk döşeme hizmetine ihtiyaç duyduğu anda sizlere başvurularak istediğiniz kumaşlar seçilip ona göre tamir ve yenileme çalışmaları devam etmektedir. Bu konuda da çok zengin opsiyonlara sahip olabilirsiniz. Çok farklı desende ve türde kumaşlar arasından idealinize en yakın olanı seçerek tarzınızı ve stilinizi bu şekilde koltuklarınıza rahatlıkla yansıtmış olursunuz. Bu açıdan da firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:13:18
BU ÜRÜNÜ 1127 KİŞİ İNCELEDİ