Günümüzde yaşam koşullarının pahalılaşması, bireylerin geçim derdi içerisinde kendi bütçelerini zor karşılıyor olmaları ve mobilya gibi ürünlerin pahalılıklarının artması sonucunda mobilya tamiri ya da mobilya yüzü değiştirme gibi işlemler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Koltuk döşeme bireylerin aldığı ürünlerin, zamanla yıpranması, yırtılması ya da benzeri işlemlere maruz kalması sonucunda tercih edilen, koltuk ömrünü uzatan bir süreç olarak bilinmektedir. Bireyler yeni koltuk almak yerine, kasasının sağlam olduklarını düşündükleri ürünlerini bu ve benzeri işlemleri gerçekleştiren firmalar aracılığı ile düzenlemekte ve kumaş döşeme sağlayarak koltukların yeni bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

İstanbul’da pek çok bölgede yukarıda belirtilen hizmetleri vermek amacıyla firmalar bulunmaktadır. Firmamız koltuk döşemenin yanı sıra cilalama, iskelet tamiri, sandalye tamiri gibi pek çok hizmetleri de sunmaktadır. Çeşitli kumaş modelleri ile bireylere birbirinden farklı seçenekler sunan firmamız bu sayede adeta yeni alınmış gibi mobilyaları baştan aşağı yenilemektedirler.

İstanbul’da pek çok semtte olduğu gibi Bostancı semtinde de koltuk döşeme ve benzer işlerin hizmetini vermekteyiz. Firmammız bireylerin istekleri doğrultusunda koltuk döşemenin yanı sıra koltukların iskelet tamiri, diğer ev eşyalarının tamiri, koltuk yastıklarının değişmesi ve koltuk kumaşlarının yenilenmesi ya da düzeltilmesi konusunda pek çok alanda bireylere yardımcı olmaktadırlar.

Ofis, ev, iş yeri ya da herhangi bir mekandaki bulunan her türlü koltuklar, belirtilen bu firmalar tarafından alınarak, kumaş ve model değişimleri yapılarak, genellikle bir hafta ya da 10 günlük bir süre içerisinde müşterilere teslim edilmektedir. Birbirinden farklı kumaş, deri ve iskelet çeşitleri ile mobilyalar müşterilerin istedikleri mekanlardan alınarak tamir ve değişim yapıldıktan sonra tekrar adreslerine teslim edilmektedir. Fiyatlandırma kısmı ise her firmaya göre farklılık göstermektedir. Ancak fiyatlandırmada kumaş ve kullanılan süngerin kalitesi, mobilyaya uygulanan ürünlerin kalitesi ve işçilik faktörü de etkili olmaktadır. Bu nedenle fiyatlar ürünler teslim aşamasına geldikten sonra da hesaplanabilmektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra hastane, kafeterya ve bar gibi yerlere de koltuk döşeme değişimi ile iskelet güçlendirme takviyesi yapmaktayız.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:17:47
BU ÜRÜNÜ 638 KİŞİ İNCELEDİ