facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Günümüzde yaşam koşullarının pahalılaşması, bireylerin geçim derdi içerisinde kendi bütçelerini zor karşılıyor olmaları ve mobilya gibi ürünlerin pahalılıklarının artması sonucunda mobilya tamiri ya da mobilya yüzü değiştirme gibi işlemler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Koltuk döşeme bireylerin aldığı ürünlerin, zamanla yıpranması, yırtılması ya da benzeri işlemlere maruz kalması sonucunda tercih edilen, koltuk ömrünü uzatan bir süreç olarak bilinmektedir. Bireyler yeni koltuk almak yerine, kasasının sağlam olduklarını düşündükleri ürünlerini bu ve benzeri işlemleri gerçekleştiren firmalar aracılığı ile düzenlemekte ve kumaş döşeme sağlayarak koltukların yeni bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

İstanbul’da pek çok bölgede yukarıda belirtilen hizmetleri vermek amacıyla firmalar bulunmaktadır. Firmamız koltuk döşemenin yanı sıra cilalama, iskelet tamiri, sandalye tamiri gibi pek çok hizmetleri de sunmaktadır. Çeşitli kumaş modelleri ile bireylere birbirinden farklı seçenekler sunan firmamız bu sayede adeta yeni alınmış gibi mobilyaları baştan aşağı yenilemektedirler.

İstanbul’da pek çok semtte olduğu gibi Bostancı semtinde de koltuk döşeme ve benzer işlerin hizmetini vermekteyiz. Firmammız bireylerin istekleri doğrultusunda koltuk döşemenin yanı sıra koltukların iskelet tamiri, diğer ev eşyalarının tamiri, koltuk yastıklarının değişmesi ve koltuk kumaşlarının yenilenmesi ya da düzeltilmesi konusunda pek çok alanda bireylere yardımcı olmaktadırlar.

Ofis, ev, iş yeri ya da herhangi bir mekandaki bulunan her türlü koltuklar, belirtilen bu firmalar tarafından alınarak, kumaş ve model değişimleri yapılarak, genellikle bir hafta ya da 10 günlük bir süre içerisinde müşterilere teslim edilmektedir. Birbirinden farklı kumaş, deri ve iskelet çeşitleri ile mobilyalar müşterilerin istedikleri mekanlardan alınarak tamir ve değişim yapıldıktan sonra tekrar adreslerine teslim edilmektedir. Fiyatlandırma kısmı ise her firmaya göre farklılık göstermektedir. Ancak fiyatlandırmada kumaş ve kullanılan süngerin kalitesi, mobilyaya uygulanan ürünlerin kalitesi ve işçilik faktörü de etkili olmaktadır. Bu nedenle fiyatlar ürünler teslim aşamasına geldikten sonra da hesaplanabilmektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra hastane, kafeterya ve bar gibi yerlere de koltuk döşeme değişimi ile iskelet güçlendirme takviyesi yapmaktayız.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:17:47
BU ÜRÜNÜ 986 KİŞİ İNCELEDİ