Günümüzde yaşam koşullarının pahalılaşması, bireylerin geçim derdi içerisinde kendi bütçelerini zor karşılıyor olmaları ve mobilya gibi ürünlerin pahalılıklarının artması sonucunda mobilya tamiri ya da mobilya yüzü değiştirme gibi işlemler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Koltuk döşeme bireylerin aldığı ürünlerin, zamanla yıpranması, yırtılması ya da benzeri işlemlere maruz kalması sonucunda tercih edilen, koltuk ömrünü uzatan bir süreç olarak bilinmektedir. Bireyler yeni koltuk almak yerine, kasasının sağlam olduklarını düşündükleri ürünlerini bu ve benzeri işlemleri gerçekleştiren firmalar aracılığı ile düzenlemekte ve kumaş döşeme sağlayarak koltukların yeni bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

İstanbul’da pek çok bölgede yukarıda belirtilen hizmetleri vermek amacıyla firmalar bulunmaktadır. Firmamız koltuk döşemenin yanı sıra cilalama, iskelet tamiri, sandalye tamiri gibi pek çok hizmetleri de sunmaktadır. Çeşitli kumaş modelleri ile bireylere birbirinden farklı seçenekler sunan firmamız bu sayede adeta yeni alınmış gibi mobilyaları baştan aşağı yenilemektedirler.

İstanbul’da pek çok semtte olduğu gibi Bostancı semtinde de koltuk döşeme ve benzer işlerin hizmetini vermekteyiz. Firmammız bireylerin istekleri doğrultusunda koltuk döşemenin yanı sıra koltukların iskelet tamiri, diğer ev eşyalarının tamiri, koltuk yastıklarının değişmesi ve koltuk kumaşlarının yenilenmesi ya da düzeltilmesi konusunda pek çok alanda bireylere yardımcı olmaktadırlar.

Ofis, ev, iş yeri ya da herhangi bir mekandaki bulunan her türlü koltuklar, belirtilen bu firmalar tarafından alınarak, kumaş ve model değişimleri yapılarak, genellikle bir hafta ya da 10 günlük bir süre içerisinde müşterilere teslim edilmektedir. Birbirinden farklı kumaş, deri ve iskelet çeşitleri ile mobilyalar müşterilerin istedikleri mekanlardan alınarak tamir ve değişim yapıldıktan sonra tekrar adreslerine teslim edilmektedir. Fiyatlandırma kısmı ise her firmaya göre farklılık göstermektedir. Ancak fiyatlandırmada kumaş ve kullanılan süngerin kalitesi, mobilyaya uygulanan ürünlerin kalitesi ve işçilik faktörü de etkili olmaktadır. Bu nedenle fiyatlar ürünler teslim aşamasına geldikten sonra da hesaplanabilmektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra hastane, kafeterya ve bar gibi yerlere de koltuk döşeme değişimi ile iskelet güçlendirme takviyesi yapmaktayız.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:17:47
BU ÜRÜNÜ 679 KİŞİ İNCELEDİ