Mobilyalarınız eskiyip yıpranabilir. Koltuklarınız ve koltuk takımlarınız hem iskeletlerinin zarar görmesi hem de üzerlerindeki döşeme kumaşlarının yıpranması sebebiyle değişime ihtiyaç duyar. Yeni koltuk ve koltuk takımları almak bütçenizi aşabilir. Üstelik uzun süre kullandığınız koltuk ve koltuk takımlarınızda değil, henüz yeni sayılan koltuk ve koltuk takımlarınızda da yıpranmalar ve tamir gerektiren durumlar olabilir. Bu nedenle direk olarak, akla ilk gelen yeni koltuk takımları almaktansa koltuklarınızı daha uygun bütçelerle yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme yenileme işlemlerini yapmanız yeterlidir. Bir mobilya mağazasına giderek koltuklarınızı yenilemenize gerek kalmadan, sadece koltuklarınızda yapacağınız döşeme değişiklikleri bile hem sizi hem de görenleri hayrete düşürecektir.

Koltuk yüzü değişimi yapmak istediğinizde koltuk ve koltuk takımlarınız bambaşka bir hal kazanacaktır. Bunun için öncelikle koltuk takımlarınızda bulunan döşemelerin sökülmesi gerekmektedir. Eski döşemelerin sökülmesi ile birlikte koltuklarınızın boyutları tespit edilir. Bu tespitten sonra sizler zevkinize, dekorasyon fikirlerinize ve kumaş tercihlerinize göre modern koltuk döşeme kumaşlarından birini seçerek yeni mobilya döşeme işlemine başlanır. Döşeme işlemine başlarken, çıplak halde olan koltuk ve koltuk takımlarınızda görülen, mobilya iskelet sorunları da tespit edilir. Özellikle koltuk ayaklarında, yaslanma bölgelerinde, kol ve kolçaklarında meydana gelmiş veya gelebilecek olan hasarlar koltuk tamiri işlemi ile giderilir. Tüm bunların yapılmasının ardında gözlerinizin önüne serilen yeni koltuk takımlarınız sanki bir mobilya mağazasından yeni alınmış gibi evlerinizdeki yerini alacaktır. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz; kapı kapı, mobilya mağazası gezmek sorunda kalmazsınız. Hem de bütçenizi sarsmadan, pahalı mobilya takımlarından almadan, yeni mobilyalara sahip olursunuz.

Tüm bunları firmamızın verdiği güven ve döşeme kumaşı alternatifleri ile içiniz rahat şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Barbaros ve civarında da başta koltuk tamiri ve koltuk yüzü değişimi işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli, deneyimli kadrosu ve modern koltuk döşeme kumaşlarında bol alternatifli hizmetimizle mobilyalarınızı şık ve yeni bir görünüm kazandırmaktayız. Eski koltuklarınızı yepyeni görünümler kazandırmak ve sağlamlaştırmak isterseniz bizlere mutlaka ulaşmalısınız.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 4.10.2016 12:33:21
BU ÜRÜNÜ 567 KİŞİ İNCELEDİ