facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilyalarınız eskiyip yıpranabilir. Koltuklarınız ve koltuk takımlarınız hem iskeletlerinin zarar görmesi hem de üzerlerindeki döşeme kumaşlarının yıpranması sebebiyle değişime ihtiyaç duyar. Yeni koltuk ve koltuk takımları almak bütçenizi aşabilir. Üstelik uzun süre kullandığınız koltuk ve koltuk takımlarınızda değil, henüz yeni sayılan koltuk ve koltuk takımlarınızda da yıpranmalar ve tamir gerektiren durumlar olabilir. Bu nedenle direk olarak, akla ilk gelen yeni koltuk takımları almaktansa koltuklarınızı daha uygun bütçelerle yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme yenileme işlemlerini yapmanız yeterlidir. Bir mobilya mağazasına giderek koltuklarınızı yenilemenize gerek kalmadan, sadece koltuklarınızda yapacağınız döşeme değişiklikleri bile hem sizi hem de görenleri hayrete düşürecektir.

Koltuk yüzü değişimi yapmak istediğinizde koltuk ve koltuk takımlarınız bambaşka bir hal kazanacaktır. Bunun için öncelikle koltuk takımlarınızda bulunan döşemelerin sökülmesi gerekmektedir. Eski döşemelerin sökülmesi ile birlikte koltuklarınızın boyutları tespit edilir. Bu tespitten sonra sizler zevkinize, dekorasyon fikirlerinize ve kumaş tercihlerinize göre modern koltuk döşeme kumaşlarından birini seçerek yeni mobilya döşeme işlemine başlanır. Döşeme işlemine başlarken, çıplak halde olan koltuk ve koltuk takımlarınızda görülen, mobilya iskelet sorunları da tespit edilir. Özellikle koltuk ayaklarında, yaslanma bölgelerinde, kol ve kolçaklarında meydana gelmiş veya gelebilecek olan hasarlar koltuk tamiri işlemi ile giderilir. Tüm bunların yapılmasının ardında gözlerinizin önüne serilen yeni koltuk takımlarınız sanki bir mobilya mağazasından yeni alınmış gibi evlerinizdeki yerini alacaktır. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz; kapı kapı, mobilya mağazası gezmek sorunda kalmazsınız. Hem de bütçenizi sarsmadan, pahalı mobilya takımlarından almadan, yeni mobilyalara sahip olursunuz.

Tüm bunları firmamızın verdiği güven ve döşeme kumaşı alternatifleri ile içiniz rahat şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Barbaros ve civarında da başta koltuk tamiri ve koltuk yüzü değişimi işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli, deneyimli kadrosu ve modern koltuk döşeme kumaşlarında bol alternatifli hizmetimizle mobilyalarınızı şık ve yeni bir görünüm kazandırmaktayız. Eski koltuklarınızı yepyeni görünümler kazandırmak ve sağlamlaştırmak isterseniz bizlere mutlaka ulaşmalısınız.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 4.10.2016 12:33:21
BU ÜRÜNÜ 841 KİŞİ İNCELEDİ