Günümüzde iç mekanların vazgeçilmezi haline gelen mobilyalar, kullanıcının konforu ve rahatlığı yanında stil ve tarz yansıtan eşyalar haline dönüşmüşlerdir. Böylece mobilyalarınız sizin kişisel dekorasyon ve tasarım görüntünüz haline gelmiştir. Gelişen üretim teknolojileri ile birlikte ne kadar uzun süreli kullanım zamanına sahip olsalar bile mutlaka koltuklar da bir zaman sonra bazı yıpranma ve eskime belirtileri gösterirler. Durum böyle olunca sizler de en güvenilir ve alanında uzman bir koltuk tamiri firması bulmaya çalışırsınız. Çünkü koltuklarınız sizin için kişisel bir anlam ifade etmekte ayrıca konforu ile günlük yorgunluğunuzu almakta ve rahatınızı sağlamaktadır.

Uzun bir süredir mobilya bakım ve onarım sektöründe önemli bir yeri olan firma, profesyonel ekibi ve üst düzey uygulanan iş kalitesi ile birlikte en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini sizlere sağlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde aktif hizmet veren firma, Aşık Veysel bölgesinde de siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kısa bir sürede başarılı işleri ile mobilya onarım sektöründe hızla ilerleyen firma, tüm koltuk tamiri işlerinde en kaliteli ve çeşitli bakım malzemeleri kullanmaktadır. Çünkü her koltuk farklı bir hammaddeden yapılmaktadır. Ayrıca her koltuğun kumaşları, desenleri, fiziksel iskeleti ve eskime süresi farklı olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel bakım-onarım ekibi bütün koltukları üst düzey ş disiplini ile restore etmektedir.

Tecrübe ve deneyim sahibi çalışanları ile birlikte firma iş kalitesi yanında kazandığı vizyonun getirdiği hedef doğrultusunda maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Firma koltuk tamiri konusunda yaptığı çalışmalar sonrasında, müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması dahilinde de her zaman teknik destek olarak müşterinin yanında yer almaktadır. Buna ek olarak koltukların tamiri sırasında herhangi bir döşeme işlemi uygulanması gerekiyorsa müşterilerin de kumaş konusunda istedikleri ideallerde kumaşlar seçilmektedir. Birçok farklı kumaş ve desen seçeneği sunan firma, tüm restorasyon işlerini bitirdiği zaman siz değerli müşterilerine yepyeni bir koltuk sunmayı garanti etmektedir. Bununla beraber konfor konusunda da en iyi restorasyon çalışmasını firma gerçekleştirmektedir. Koltuk bakımı konusunda firmaya güvenle başvurabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:06:29
BU ÜRÜNÜ 718 KİŞİ İNCELEDİ