Günümüzde iç mekanların vazgeçilmezi haline gelen mobilyalar, kullanıcının konforu ve rahatlığı yanında stil ve tarz yansıtan eşyalar haline dönüşmüşlerdir. Böylece mobilyalarınız sizin kişisel dekorasyon ve tasarım görüntünüz haline gelmiştir. Gelişen üretim teknolojileri ile birlikte ne kadar uzun süreli kullanım zamanına sahip olsalar bile mutlaka koltuklar da bir zaman sonra bazı yıpranma ve eskime belirtileri gösterirler. Durum böyle olunca sizler de en güvenilir ve alanında uzman bir koltuk tamiri firması bulmaya çalışırsınız. Çünkü koltuklarınız sizin için kişisel bir anlam ifade etmekte ayrıca konforu ile günlük yorgunluğunuzu almakta ve rahatınızı sağlamaktadır.

Uzun bir süredir mobilya bakım ve onarım sektöründe önemli bir yeri olan firma, profesyonel ekibi ve üst düzey uygulanan iş kalitesi ile birlikte en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini sizlere sağlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde aktif hizmet veren firma, Aşık Veysel bölgesinde de siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kısa bir sürede başarılı işleri ile mobilya onarım sektöründe hızla ilerleyen firma, tüm koltuk tamiri işlerinde en kaliteli ve çeşitli bakım malzemeleri kullanmaktadır. Çünkü her koltuk farklı bir hammaddeden yapılmaktadır. Ayrıca her koltuğun kumaşları, desenleri, fiziksel iskeleti ve eskime süresi farklı olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel bakım-onarım ekibi bütün koltukları üst düzey ş disiplini ile restore etmektedir.

Tecrübe ve deneyim sahibi çalışanları ile birlikte firma iş kalitesi yanında kazandığı vizyonun getirdiği hedef doğrultusunda maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Firma koltuk tamiri konusunda yaptığı çalışmalar sonrasında, müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması dahilinde de her zaman teknik destek olarak müşterinin yanında yer almaktadır. Buna ek olarak koltukların tamiri sırasında herhangi bir döşeme işlemi uygulanması gerekiyorsa müşterilerin de kumaş konusunda istedikleri ideallerde kumaşlar seçilmektedir. Birçok farklı kumaş ve desen seçeneği sunan firma, tüm restorasyon işlerini bitirdiği zaman siz değerli müşterilerine yepyeni bir koltuk sunmayı garanti etmektedir. Bununla beraber konfor konusunda da en iyi restorasyon çalışmasını firma gerçekleştirmektedir. Koltuk bakımı konusunda firmaya güvenle başvurabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:06:29
BU ÜRÜNÜ 694 KİŞİ İNCELEDİ