facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Günümüzde iç mekanların vazgeçilmezi haline gelen mobilyalar, kullanıcının konforu ve rahatlığı yanında stil ve tarz yansıtan eşyalar haline dönüşmüşlerdir. Böylece mobilyalarınız sizin kişisel dekorasyon ve tasarım görüntünüz haline gelmiştir. Gelişen üretim teknolojileri ile birlikte ne kadar uzun süreli kullanım zamanına sahip olsalar bile mutlaka koltuklar da bir zaman sonra bazı yıpranma ve eskime belirtileri gösterirler. Durum böyle olunca sizler de en güvenilir ve alanında uzman bir koltuk tamiri firması bulmaya çalışırsınız. Çünkü koltuklarınız sizin için kişisel bir anlam ifade etmekte ayrıca konforu ile günlük yorgunluğunuzu almakta ve rahatınızı sağlamaktadır.

Uzun bir süredir mobilya bakım ve onarım sektöründe önemli bir yeri olan firma, profesyonel ekibi ve üst düzey uygulanan iş kalitesi ile birlikte en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini sizlere sağlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde aktif hizmet veren firma, Aşık Veysel bölgesinde de siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kısa bir sürede başarılı işleri ile mobilya onarım sektöründe hızla ilerleyen firma, tüm koltuk tamiri işlerinde en kaliteli ve çeşitli bakım malzemeleri kullanmaktadır. Çünkü her koltuk farklı bir hammaddeden yapılmaktadır. Ayrıca her koltuğun kumaşları, desenleri, fiziksel iskeleti ve eskime süresi farklı olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel bakım-onarım ekibi bütün koltukları üst düzey ş disiplini ile restore etmektedir.

Tecrübe ve deneyim sahibi çalışanları ile birlikte firma iş kalitesi yanında kazandığı vizyonun getirdiği hedef doğrultusunda maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Firma koltuk tamiri konusunda yaptığı çalışmalar sonrasında, müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması dahilinde de her zaman teknik destek olarak müşterinin yanında yer almaktadır. Buna ek olarak koltukların tamiri sırasında herhangi bir döşeme işlemi uygulanması gerekiyorsa müşterilerin de kumaş konusunda istedikleri ideallerde kumaşlar seçilmektedir. Birçok farklı kumaş ve desen seçeneği sunan firma, tüm restorasyon işlerini bitirdiği zaman siz değerli müşterilerine yepyeni bir koltuk sunmayı garanti etmektedir. Bununla beraber konfor konusunda da en iyi restorasyon çalışmasını firma gerçekleştirmektedir. Koltuk bakımı konusunda firmaya güvenle başvurabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:06:29
BU ÜRÜNÜ 961 KİŞİ İNCELEDİ