facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Günümüzde iç mekanların vazgeçilmezi haline gelen mobilyalar, kullanıcının konforu ve rahatlığı yanında stil ve tarz yansıtan eşyalar haline dönüşmüşlerdir. Böylece mobilyalarınız sizin kişisel dekorasyon ve tasarım görüntünüz haline gelmiştir. Gelişen üretim teknolojileri ile birlikte ne kadar uzun süreli kullanım zamanına sahip olsalar bile mutlaka koltuklar da bir zaman sonra bazı yıpranma ve eskime belirtileri gösterirler. Durum böyle olunca sizler de en güvenilir ve alanında uzman bir koltuk tamiri firması bulmaya çalışırsınız. Çünkü koltuklarınız sizin için kişisel bir anlam ifade etmekte ayrıca konforu ile günlük yorgunluğunuzu almakta ve rahatınızı sağlamaktadır.

Uzun bir süredir mobilya bakım ve onarım sektöründe önemli bir yeri olan firma, profesyonel ekibi ve üst düzey uygulanan iş kalitesi ile birlikte en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini sizlere sağlamaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un birçok bölgesinde aktif hizmet veren firma, Aşık Veysel bölgesinde de siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kısa bir sürede başarılı işleri ile mobilya onarım sektöründe hızla ilerleyen firma, tüm koltuk tamiri işlerinde en kaliteli ve çeşitli bakım malzemeleri kullanmaktadır. Çünkü her koltuk farklı bir hammaddeden yapılmaktadır. Ayrıca her koltuğun kumaşları, desenleri, fiziksel iskeleti ve eskime süresi farklı olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel bakım-onarım ekibi bütün koltukları üst düzey ş disiplini ile restore etmektedir.

Tecrübe ve deneyim sahibi çalışanları ile birlikte firma iş kalitesi yanında kazandığı vizyonun getirdiği hedef doğrultusunda maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Firma koltuk tamiri konusunda yaptığı çalışmalar sonrasında, müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması dahilinde de her zaman teknik destek olarak müşterinin yanında yer almaktadır. Buna ek olarak koltukların tamiri sırasında herhangi bir döşeme işlemi uygulanması gerekiyorsa müşterilerin de kumaş konusunda istedikleri ideallerde kumaşlar seçilmektedir. Birçok farklı kumaş ve desen seçeneği sunan firma, tüm restorasyon işlerini bitirdiği zaman siz değerli müşterilerine yepyeni bir koltuk sunmayı garanti etmektedir. Bununla beraber konfor konusunda da en iyi restorasyon çalışmasını firma gerçekleştirmektedir. Koltuk bakımı konusunda firmaya güvenle başvurabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:06:29
BU ÜRÜNÜ 760 KİŞİ İNCELEDİ