Koltuklar ev ve işyerinde dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi olmakla beraber dinlenmek için en çok tercih edilen eşyalardandır. Bu nedenle koltukların yumuşak, rahat ve sırt sağlığınıza zarar vermeyecek malzemeye ve yapıya sahip olması gerekmektedir.  Ancak koltuklarınız zamanla sağlamlığını ve rahatlığını kaybederek içe doğru çökerek deforme olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda yeni koltuk almak yerine koltuklarınızı yeniletmeniz daha ekonomik olacaktır.

Uzun süreli kullanım sonucunda yırtılan, eskiyen ve rengini kaybeden koltuk takımlarınızı atmak yerine tamir ettirilerek ve koltuk yüzünüzü değiştirterek yeniden kullanmanız mümkün. Bu şekilde koltuklarınızı farklı renk ve desenlerde kumaşlarla kaplatarak istediğiniz koltuklara daha ekonomik fiyatlara sahip olursunuz. Diğer taraftan koltuklarınızın modelini çok beğeniyor ancak renginden memnun değilseniz, moda renklere uygun olarak sadece kaplama işlemi yaptırarak dilediğiniz renk ve desende koltuklara kavuşabilirsiniz.

Koltuk Döşeme Nedir Ve Nerelerde Yapılır?

Koltuk döşeme; koltuğun iskeletinin onarımı, lastik sünger vb. malzemelerle iç dolgunun yapılması ve koltukların çeşitli kumaş, deri ve dokumalarla kaplanması ve tasarlanması sürecini ifade eder. Koltuk kaplama ve koltuk tamiri, eski koltuğu tepeden tırnağa yenileme işlemi olması sebebiyle emek ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle koltuklarınızı sorunsuz bir şekilde yenilemek istiyorsanız iyi bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. Aşık Veysel Koltuk döşeme kaiteli işçiliğyle bu konuda en iyisidir. Bu firmalara giderek eski koltuğunuzu iskeletinin elverdiği ölçüde değiştirterek yenileyebilir veya dilediğiniz modelde ve kalitede koltuk yaptırabilirsiniz.  Kanepe, koltuk takımı, sandalye, berjer, ofis sandalyesi gibi pek çok mobilyayı evinizden alarak yüzeyini ve modelini uygun fiyatlara değiştiren bu firmada birbirinden farklı kumaş alternatiflerinden yararlanarak dilediğiniz tür ve renkte kumaş seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:13:28
BU ÜRÜNÜ 630 KİŞİ İNCELEDİ