Koltuklar ev ve işyerinde dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi olmakla beraber dinlenmek için en çok tercih edilen eşyalardandır. Bu nedenle koltukların yumuşak, rahat ve sırt sağlığınıza zarar vermeyecek malzemeye ve yapıya sahip olması gerekmektedir.  Ancak koltuklarınız zamanla sağlamlığını ve rahatlığını kaybederek içe doğru çökerek deforme olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda yeni koltuk almak yerine koltuklarınızı yeniletmeniz daha ekonomik olacaktır.

Uzun süreli kullanım sonucunda yırtılan, eskiyen ve rengini kaybeden koltuk takımlarınızı atmak yerine tamir ettirilerek ve koltuk yüzünüzü değiştirterek yeniden kullanmanız mümkün. Bu şekilde koltuklarınızı farklı renk ve desenlerde kumaşlarla kaplatarak istediğiniz koltuklara daha ekonomik fiyatlara sahip olursunuz. Diğer taraftan koltuklarınızın modelini çok beğeniyor ancak renginden memnun değilseniz, moda renklere uygun olarak sadece kaplama işlemi yaptırarak dilediğiniz renk ve desende koltuklara kavuşabilirsiniz.

Koltuk Döşeme Nedir Ve Nerelerde Yapılır?

Koltuk döşeme; koltuğun iskeletinin onarımı, lastik sünger vb. malzemelerle iç dolgunun yapılması ve koltukların çeşitli kumaş, deri ve dokumalarla kaplanması ve tasarlanması sürecini ifade eder. Koltuk kaplama ve koltuk tamiri, eski koltuğu tepeden tırnağa yenileme işlemi olması sebebiyle emek ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle koltuklarınızı sorunsuz bir şekilde yenilemek istiyorsanız iyi bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. Aşık Veysel Koltuk döşeme kaiteli işçiliğyle bu konuda en iyisidir. Bu firmalara giderek eski koltuğunuzu iskeletinin elverdiği ölçüde değiştirterek yenileyebilir veya dilediğiniz modelde ve kalitede koltuk yaptırabilirsiniz.  Kanepe, koltuk takımı, sandalye, berjer, ofis sandalyesi gibi pek çok mobilyayı evinizden alarak yüzeyini ve modelini uygun fiyatlara değiştiren bu firmada birbirinden farklı kumaş alternatiflerinden yararlanarak dilediğiniz tür ve renkte kumaş seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:13:28
BU ÜRÜNÜ 683 KİŞİ İNCELEDİ