Evinizdeki koltuklar ve kanepeler eskimeye veya aşırı yıpranmaya başlamışsa koltuklarınızı hemen değiştirmek yerine kaliteli bir bakımdan ve tamirattan geçirebilirsiniz.  İyi bir bakım gören koltuklarınız eskisi gibi olacaktır. Yenilenmiş mobilyalarınız sayesinde kullanmaya alıştığınız ve sevdiğiniz mobilyaları daha uzun süre kullanmış olacaksınız hem de yenilenen mobilyalarınızla eviniz daha bir güzel görünecek.

Koltuk tamiri ve bakımı yaptırmaya ihtiyacınız varsa ilk araştırmanız gereken konu koltuk tamiri işinde kalifiyeli işle çıkaran bir firmadır. Çünkü eskimeye yüz tutmuş ve aşırı yıpranmış koltuklarınızı ve kanepelerinizi teslim edeceğiniz ustalar bu işte çok iyi olmalılar ki verdiğiniz koltuklar geri geldiğinde sizi tatmin etsin. İstanbul’un her yerinde yaptığı işlerle adından söz ettiren firmamız Acıbadem Koltuk Tamiri olarak Acıbadem ve çevresine de hizmet vermektedir. Yaptığımız işler bizim referansımızdır. İşlerimizi gördüğünüzde gönül rahatlığı ile eskiyen koltuklarınızı tamir ettirmek için bize emanet edebileceğinizi göreceksiniz.

Koltuk tamirinde ve tadilatında kaliteli malzemeler kullanmak koltuğunuzu daha uzun süre kullanabilmeniz için çok önemlidir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri kullanılmadıkça koltuk tamirleriniz başarılı bir şekilde gerçekleşmeyecektir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri ile işinde kaliteli ustanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkacak yenilenmiş koltuklarınızı gönül rahatlığı ile evlerinize götürüp kullanabileceksiniz. Acıbadem Koltuk Tamiri yıllardır koltuk tamiri işini sizlere sunmaktadır. İşinin ehli olan ustalarımızın yaptığı eserleri her zaman görmeniz mümkündür. Günümüzde koltuk tamiri ve bakımı yapan fazla firma kalmamıştır. Bizim referansımız yaptığımız işlerdir. Yenilenmiş ve bakımı yapılmış koltuklarınız ve kanepeleriniz bizim yeni referanslarımız olacaktır.

Koltuk tamirinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da tamir ve tadilatın kaç paraya yapılacağıdır. Bizim size sunacağımız fiyatlar yapabileceğimiz işlerin fiyatlarıdır. Biz sadece para kazanmak için gelen her koltuk tamirini yaparız demiyoruz. Ustalarımız koltuğun tamir edilip edilemeyeceğine bakarak kararımızı veririz. Koltuklarınız veya kanepeleriniz gerçekten tamir ve bakım olamayacaksa para kazanalım diye o işi yapmıyoruz. Biz yapacağımız işlerde sizleri mutlu ve memnun etmek istiyoruz. Acıbadem Koltuk Tamiri ile yaptıracağınız işlere uygun fiyatlarla garantili hizmetler veriyoruz. Kaliteyle tanışmak için yapmanız gereken sadece aramak.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:20:32
BU ÜRÜNÜ 690 KİŞİ İNCELEDİ