Evinizdeki koltuklar ve kanepeler eskimeye veya aşırı yıpranmaya başlamışsa koltuklarınızı hemen değiştirmek yerine kaliteli bir bakımdan ve tamirattan geçirebilirsiniz.  İyi bir bakım gören koltuklarınız eskisi gibi olacaktır. Yenilenmiş mobilyalarınız sayesinde kullanmaya alıştığınız ve sevdiğiniz mobilyaları daha uzun süre kullanmış olacaksınız hem de yenilenen mobilyalarınızla eviniz daha bir güzel görünecek.

Koltuk tamiri ve bakımı yaptırmaya ihtiyacınız varsa ilk araştırmanız gereken konu koltuk tamiri işinde kalifiyeli işle çıkaran bir firmadır. Çünkü eskimeye yüz tutmuş ve aşırı yıpranmış koltuklarınızı ve kanepelerinizi teslim edeceğiniz ustalar bu işte çok iyi olmalılar ki verdiğiniz koltuklar geri geldiğinde sizi tatmin etsin. İstanbul’un her yerinde yaptığı işlerle adından söz ettiren firmamız Acıbadem Koltuk Tamiri olarak Acıbadem ve çevresine de hizmet vermektedir. Yaptığımız işler bizim referansımızdır. İşlerimizi gördüğünüzde gönül rahatlığı ile eskiyen koltuklarınızı tamir ettirmek için bize emanet edebileceğinizi göreceksiniz.

Koltuk tamirinde ve tadilatında kaliteli malzemeler kullanmak koltuğunuzu daha uzun süre kullanabilmeniz için çok önemlidir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri kullanılmadıkça koltuk tamirleriniz başarılı bir şekilde gerçekleşmeyecektir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri ile işinde kaliteli ustanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkacak yenilenmiş koltuklarınızı gönül rahatlığı ile evlerinize götürüp kullanabileceksiniz. Acıbadem Koltuk Tamiri yıllardır koltuk tamiri işini sizlere sunmaktadır. İşinin ehli olan ustalarımızın yaptığı eserleri her zaman görmeniz mümkündür. Günümüzde koltuk tamiri ve bakımı yapan fazla firma kalmamıştır. Bizim referansımız yaptığımız işlerdir. Yenilenmiş ve bakımı yapılmış koltuklarınız ve kanepeleriniz bizim yeni referanslarımız olacaktır.

Koltuk tamirinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da tamir ve tadilatın kaç paraya yapılacağıdır. Bizim size sunacağımız fiyatlar yapabileceğimiz işlerin fiyatlarıdır. Biz sadece para kazanmak için gelen her koltuk tamirini yaparız demiyoruz. Ustalarımız koltuğun tamir edilip edilemeyeceğine bakarak kararımızı veririz. Koltuklarınız veya kanepeleriniz gerçekten tamir ve bakım olamayacaksa para kazanalım diye o işi yapmıyoruz. Biz yapacağımız işlerde sizleri mutlu ve memnun etmek istiyoruz. Acıbadem Koltuk Tamiri ile yaptıracağınız işlere uygun fiyatlarla garantili hizmetler veriyoruz. Kaliteyle tanışmak için yapmanız gereken sadece aramak.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:20:32
BU ÜRÜNÜ 724 KİŞİ İNCELEDİ