facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evinizdeki koltuklar ve kanepeler eskimeye veya aşırı yıpranmaya başlamışsa koltuklarınızı hemen değiştirmek yerine kaliteli bir bakımdan ve tamirattan geçirebilirsiniz.  İyi bir bakım gören koltuklarınız eskisi gibi olacaktır. Yenilenmiş mobilyalarınız sayesinde kullanmaya alıştığınız ve sevdiğiniz mobilyaları daha uzun süre kullanmış olacaksınız hem de yenilenen mobilyalarınızla eviniz daha bir güzel görünecek.

Koltuk tamiri ve bakımı yaptırmaya ihtiyacınız varsa ilk araştırmanız gereken konu koltuk tamiri işinde kalifiyeli işle çıkaran bir firmadır. Çünkü eskimeye yüz tutmuş ve aşırı yıpranmış koltuklarınızı ve kanepelerinizi teslim edeceğiniz ustalar bu işte çok iyi olmalılar ki verdiğiniz koltuklar geri geldiğinde sizi tatmin etsin. İstanbul’un her yerinde yaptığı işlerle adından söz ettiren firmamız Acıbadem Koltuk Tamiri olarak Acıbadem ve çevresine de hizmet vermektedir. Yaptığımız işler bizim referansımızdır. İşlerimizi gördüğünüzde gönül rahatlığı ile eskiyen koltuklarınızı tamir ettirmek için bize emanet edebileceğinizi göreceksiniz.

Koltuk tamirinde ve tadilatında kaliteli malzemeler kullanmak koltuğunuzu daha uzun süre kullanabilmeniz için çok önemlidir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri kullanılmadıkça koltuk tamirleriniz başarılı bir şekilde gerçekleşmeyecektir. Kaliteli bakım ve onarım malzemeleri ile işinde kaliteli ustanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkacak yenilenmiş koltuklarınızı gönül rahatlığı ile evlerinize götürüp kullanabileceksiniz. Acıbadem Koltuk Tamiri yıllardır koltuk tamiri işini sizlere sunmaktadır. İşinin ehli olan ustalarımızın yaptığı eserleri her zaman görmeniz mümkündür. Günümüzde koltuk tamiri ve bakımı yapan fazla firma kalmamıştır. Bizim referansımız yaptığımız işlerdir. Yenilenmiş ve bakımı yapılmış koltuklarınız ve kanepeleriniz bizim yeni referanslarımız olacaktır.

Koltuk tamirinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da tamir ve tadilatın kaç paraya yapılacağıdır. Bizim size sunacağımız fiyatlar yapabileceğimiz işlerin fiyatlarıdır. Biz sadece para kazanmak için gelen her koltuk tamirini yaparız demiyoruz. Ustalarımız koltuğun tamir edilip edilemeyeceğine bakarak kararımızı veririz. Koltuklarınız veya kanepeleriniz gerçekten tamir ve bakım olamayacaksa para kazanalım diye o işi yapmıyoruz. Biz yapacağımız işlerde sizleri mutlu ve memnun etmek istiyoruz. Acıbadem Koltuk Tamiri ile yaptıracağınız işlere uygun fiyatlarla garantili hizmetler veriyoruz. Kaliteyle tanışmak için yapmanız gereken sadece aramak.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:20:32
BU ÜRÜNÜ 1118 KİŞİ İNCELEDİ